Послуги Довідка про найменування (перейменування) вулиць

Довідка про найменування (перейменування) вулиць

Опис послуги

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про містобудівний кадастр» від 25.05.2011 № 559 в складі містобудівного кадастру міста Києва ведеться реєстр назв вулиць та інших поіменованих об'єктів місцевості. Положення про реєстр вулиць та інших поіменованих об'єктів у місті Києві затверджено рішенням Київської міської ради від 22.05.2013 № 337/9394 «Про деякі питання ведення реєстрів адрес, вулиць та інших поіменованих об'єктів у місті Києві». Служба Містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури, використовуючи інформацію з бази даних містобудівного кадастру надає за запитами юридичних та фізичних осіб довідки з реєстру.

Строки надання послуги

Довідка з реєстру надається на протязі десяти робочих днів з моменту оформлення запиту.

Результати надання послуги

За результатами опрацювання запиту заявник отримує на електронну пошту скановану копію довідки з реєстру, в якій відображено актуальну та попередню назви вулиці, унікальний код вулиці, а також підстава найменування/перейменування вулиці. Оригінал довідки з реєстру можна отримати у відділі звернення громадян Департаменту містобудування та архітектури за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 32, 1 поверх.

Для отримання послуги «Довідка про найменування (перейменування) вулиць» необхідно виконати наступні дії:

 1. Виконати авторизацію на геопорталі натиснувши на кнопку «Увійти» та пройти авторизацію/реєстрацію. Дана послуга надається тільки для авторизованих користувачів.
 2. img
 3. Авторизація/реєстрація виконується за допомогою додатку Київ ID будь-яким зручним методом
 4. img
 5. Після успішної авторизації в Київ ID на сторінці послуги, натискаємо на кнопку «Замовити послугу». Якщо користувач не авторизувався натиснувши на кнопку «Замовити послугу», автоматично відбувається перехід на сторінку авторизації Київ ID.

 6. img
 7. Натиснувши кнопку «Замовити послугу» відбувається перехід авторизованого користувача, на сервіс надання послуги. Даний сервіс містить загальну карту із наборами просторових даних, що відображені на рисунку зліва та інструменти для роботи з ними.
 8. img
 9. Виконуємо пошук вулиці за допомогою інструмента «Пошук адрес». Вводимо назву вулиці та натискаємо на кнопку пошуку img
 10. img Після того як інструмент «Пошук адрес» знаходить вулицю, виконується масштабування та її підсвічування img
 11. Натискаємо кнопкою миші на обрану вулицю після чого спливає форма з атрибутивною інформацією. Форма містить два посилання Форма витягу та Замовлення довідки
 12. img При натиснення на посилання Форма витягу отримаємо форму з інформацією про об’єкт реєстру вулиць та інших поіменованих об’єктів img При натиснення на посилання Замовлення довідки відбувається перехід на форму, для заповнення персональних даних, для отримання даної довідки.

  Заповнюючи форму можна обрати «Тип особи» Фізичну особу або Юридичну особу. Вказати ПІБ фізичною особи, або найменування юридичної. Ввести електронну адресу на яку прийде сформований документ. Після внесення всіх даних натискаємо на кнопку «Продовжити» img
 13. Після чого спливає вікно із повідомленням щодо номеру вашого замовлення, а також дата подачі заявки. Після чого на вказану електронну адресу користувачем приходить повідомлення про подану заявку.
 14. img
 15. Після успішної подачі заявки виконується перехід на сервіс із картою.
 16. img
close

Увійти

Увійти за допомогою Kyiv ID
close

Зареєструватися

Увійти за допомогою Kyiv ID
close

Форма зворотнього зв'язку