Послуги Довідка (витяг) з містобудівного кадастру

Довідка (витяг) з містобудівного кадастру

Опис послуги

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про містобудівний кадастр» від 25.05.2011 № 559 в складі містобудівного кадастру міста Києва формуються інформаційні ресурси. Інформація, яка міститься у містобудівному кадастрі і не має обмеження в доступі, надається суб'єкту містобудівної діяльності за його запитом.

Строки надання послуги

Довідка (витяг) з містобудівного кадастру надається на протязі десяти робочих дні з моменту оформлення запиту.

Результати надання послуги

За результатами опрацювання запиту заявник отримує на електронну пошту скановану копію довідки (витягу) з містобудівного кадастру. Довідка (витяг) містить інформацію про функціональне призначення території, наявні проектні планувальні обмеження відповідно містобудівної документації та зони охорони пам'яток, в межах яких діє спеціальний режим їх використання території. Оригінал довідки (витягу) з містобудівного кадастру можна отримати у відділі звернення громадян Департаменту містобудування та архітектури за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 32, 1 поверх.

Для отримання послуги «Довідка (витяг) з містобудівного кадастру» необхідно виконати наступні дії:

 1. Виконати авторизацію на геопорталі натиснувши на кнопку «Увійти» та пройти авторизацію/реєстрацію. Дана послуга надається тільки для авторизованих користувачів.
 2. img
 3. Авторизація/реєстрація виконується за допомогою додатку Київ ID будь-яким зручним методом
 4. img
 5. Після успішної авторизації в Київ ID на сторінці послуги, натискаємо на кнопку «Замовити послугу». Якщо користувач не авторизувався натиснувши на кнопку «Замовити послугу», автоматично відбувається перехід на сторінку авторизації Київ ID.
 6. img
 7. Натиснувши кнопку «Замовити послугу» відбувається перехід авторизованого користувача, на сервіс надання послуги. Даний сервіс містить загальну карту із наборами просторових даних, що відображені на рисунку зліва та інструменти для роботи з ними.
 8. img
 9. Щоб створити територію на яку буде формуватися витяг (довідка), необхідно використати інструмент «Редагування». Необхідно натиснути на іконку інструмента , після чого спливає форма. У формі натискаємо на значок створення полігону та на карті обводимо відповідну територію. Для замикання контуру полігона, необхідно два рази натиснути на ліву клавішу мишки.
 10. Після створення полігону, необхідно закрити форму редагування та натиснути на створений об’єкт. У формі міститься гіперпосилання на форму, для заповнення персональних даних, для отримання даної довідки. Заповнюючи форму можна обрати «Тип особи» Фізичну особу або Юридичну особу. Вказати ПІБ фізичною особи, або найменування юридичної. Також необхідно вказати інформацію в поле про «Місце розташування земельної ділянки». Ввести електронну адресу на яку прийде сформований документ. Після внесення всіх даних натискаємо на кнопку «Продовжити»
 11. Після чого спливає вікно із повідомленням щодо номеру вашого замовлення, а також дата подачі заявки. Після чого на вказану електронну адресу користувачем приходить повідомлення про подану заявку.
 12. img
 13. Після успішної подачі заявки виконується перехід на сервіс із картою.
img
close

Увійти

Увійти за допомогою Kyiv ID
close

Зареєструватися

Увійти за допомогою Kyiv ID
close

Форма зворотнього зв'язку